1. PIEGĀDES TERMIŅI UN MAKSA
  1. Visi pasūtījumi virs 30,00 EUR no BRAVEDOG interneta veikala tiek piegādāti bez maksas visā Latvijas teritorijā.
  2. Pasūtījumiem zem 30,00 EUR tiek piemērota piegādes maksa. Jums ir iespēja izvēlēties Jums piemērotāko piegādes veidu BRAVEDOG mājaslapā vai izņemt pirkumu pašam bez papildu samaksas.
  3. Piegādes termiņi ir norādīti pie katra no piegādes pakalpojumu sniedzēju veidiem mūsu Mājas lapā.
  4. Visas BRAVEDOG preces tiek apdrošinātas, un Jums nav jāuztraucas par piegādes drošību vai citiem riskiem.
 2. PIEGĀDES KĀRTĪBA
  1. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei tikai pēc pasūtījuma un piegādes pilnas apmaksas, kuru klients veic, izmantojot kādu no mājaslapā pieejamajiem norēķinu un piegādes veidiem.
  2. Lūdzam iespējami precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzam neaizmirst norādīt kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr., saņēmēja vārds, ja saņēmējs neesat Jūs, utt.). Neprecīzi norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var tikt pagarināts.
  3. Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, lai kurjers varētu sazināties ar sūtījuma saņēmēju. Arī neprecīzi norādīts telefona numurs var būt par iemeslu piegādes termiņa pagarinājumam.
  4. Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai personas apliecību), lai apstiprinātu pasūtījuma saņēmēja personību.
 3. PREČU ATGRIEŠANA UN NAUDAS ATMAKSA
  1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu mājaslapā, Jums kā patērētājam ir iespēja izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nenorādot iemeslu.
  2. Atteikuma tiesību termiņš tiek aprēķināts sekojoši: ja pasūtīta prece - no dienas, kad patērētājam prece piegādāta; ja vienā pasūtījumā pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pēdējā pasūtītā prece; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pasūtītās preces pēdējā partija vai daļa.
  3. Ja prece tika iegādāta īpašas akcijas ietvaros (piemērs: pērc 1 preci, otra par brīvu; pērc 2 produktus, otrs ar atlaidi), pircēja pienākums ir atgriezt pirkumu tādā pašā apjomā (komplektācijā) kādā tas tika iegādāts. Ja akcijas laikā tika iegādātas vairākas preces, tad pircēja pienākums ir atgriezt visas šajā pirkumā iegādātas preces.
  4. Preces atgriešanu iespējams veikt 14 dienu laikā nosūtot preci ar kurjeru vai citu pieejamo veidu uz adresi SIA BRAVEDOG, Upeskrasti 2, Silabrieži, Salaspils nov., LV-2119, Latvija kopā ar piegādes brīdī saņemtiem pirkuma dokumentiem un iepakojumu. BRAVEDOG nesedz preces nosūtīšanas pasta izdevumus.
  5. Kad saņemsim Jūsu atgriezto pasūtījumu, uz pasūtījumā norādīto tālruni tiks nosūtīts SMS ar atgriešanas apstiprinājumu.
  6. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  7. Ja izmantojat atteikuma tiesības, BRAVEDOG ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņēmuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tās kvalitātes atbilstību, atmaksāt samaksāto pirkuma summu un piegādes maksu uz to pašu bankas kontu, no kura tika samaksāts par attiecīgo preci.
 4. KONTAKTINFORMĀCIJA
  1. Ja Jums ir jautājumi par Jūsu atgriezto preci vai atgriešanas procedūru, aicinām Jūs sazināties ar mums, aizpildot tiešsaistes saziņas formu, vai zvanot uz klientu atbalsta tālruni: +371 29822074.
Product added to wishlist
Product added to compare.